|

Американські СЕО об'єднуються, щоб допомогти українським IT-стартапів

Американські СЕО об\'єднуються, щоб допомогти українським IT-стартапів

Співзасновник і CEO американської IT-компанії TubeMogul Бретт Вілсон запустив ініціативу Tech4Ukraine.

Мета майданчики Tech4Ukraine - консолідувати топ-менеджерів американських і міжнародних IT-компаній, щоб допомогти Україні розвивати свій технологічний потенціал і врятувати економіку в умовах кризи. Ініціативу вже підтримали засновник Ciklum Торбен Маайгаард, керуючий партнер AVentures Capital Євген Сисоєв та інші.

Бретт Вілсон вирішив запустити таку ініціативу, тому що «захоплюється українськими IT-фахівцями». У його компанії TubeMogul, крім офісів в Каліфорнії, Чикаго і Детройті, є центр розробки в Києві. «І ми відчуваємо свою відповідальність перед нашими київськими програмістами, які зараз переживають кризу в своїй країні, - пише Бретт. - Ми не маємо надій, що наша ініціатива допоможе вирішити конфлікт, але на щастя, ми можемо показати української IT-орасли свою солідарність і зібрати трохи грошей, щоб допомогти їй розвиватися».

Серед усього іншого, Вілсон запустив кампанію на краудфандинговую IndieGoGo , в рамках якої планує зібрати $2500 на участь українських IT-стартапів в найбільшій галузевій конференції Східної і Центральної Європи IDCEE. При цьому сам Бретт в конференції не бере участь.

«Протягом всього періоду розвитку подій в Києві і регіонах наш CEO Бертт Вілсон цікавився, як компанія може підтримати нашу країну, людей, галузь, в якій ми ведемо бізнес. Так з'явився проект Tech4Ukraine, метою якого є підтримка українських технологічних стартапів продовжувати активну роботу, не зменшувати, а набирати темпи розвитку», - розповів AIN.UA керуючий київським представництвом TubeMogul Павло Клименко.

Він додав, що керівників багатьох інших американських і європейських компаній, що ведуть операційну діяльність на території України, також цікавить це питання. І зараз Вілсон веде активну роботу по залученню до цієї ініціативи CEO провідних американських і іноземних компаній.

У своєму пості Бретт акцентує, що це не політична ініціатива, однак враховуючи все, що відбувається в Україні, настав час діяти, а не спостерігати.«Ми повинні перестати цікавитися, що станеться, а почати надавати посильну підтримку прямо зараз. Це можливість для нас щось змінити і отримати собі +1 в карму», - упевнений Бретт.

Раніше у США запустився схожий проект Support Ukraine. З ініціативою виступили Американське уряд разом з посольством України в США. Це повинен був бути сайт з рекламою української IT-індустрії. Однак на сьогоднішній день ресурс supportukraine.us не працює.

.

По матеріалам: ain.ua

Все по темі: , , , , , , ,



Економічні новини